Taastuvatest energiaallikatest toodetud rohelise energia kogus kasvab pidevalt. See on põhjus, miks rohelise energia tarbimine muutub enamiku ettevõtete jaoks üha atraktiivsemaks. Miks roheline energia? Taastuvenergiat kasutavad ettevõtted on osa „keskkonnakaitse rühmast“, mis teeb oma parima, et minimeerida CO2 kasutamist meie planeedil.

IMLITEX on üks suurimaid sõltumatuid elektrienergia tarnijaid Baltikumis. Tänaseks päevaks tarbivad kõik Imlitex Holdings’i äriüksused rohelist energiat. Me julgustame rohkem tarbijaid kasutama rohelist energiat ning olema vastutustundliku kogukonna osa.
IMLITEX omab taastuvenergia kaubamärki „Baltic Green Energy”. Märgistatud sertifikaadi saavad kõik kliendid, kes ostavad rohelist energiat Eestis, Lätis ja Leedus. Kliendid saavad sertifikaati kasutada sise- ja välikommunikatsioonis mainekujunduse ning PR eesmärkidel. Siinkohal näitavad ettevõtted oma sotsiaalset vastutust ja võimekust jätkusuutlikule ärile.

Kas sa tead?
• Rohelist energiat pakume kolmes valitud hinnapaketis: fikseeritud hinnaga, muutuva hinnaga ja kombineeritud hinnaga paketis.
• Ettevõtted, kes vajavad LEED (juhtroll keskkonnakaitses ja energiatõhususes), SWAN (Põhjamaade ökomärgis) või muid rahvusvahelisi sertifikaate, peavad oma põhitegevuses kasutama taastuvat energiat.
• Mastaabisäästu ja innovatsiooni tõttu on taastuvenergia muutumas kõige jätkusuutlikumaks lahenduseks mitte ainult keskkonnale, vaid ka majanduslikult ülemaailmsele energiale.